Volné pracovní místo  Všeobecná sestra do domácí péče České Budějovice a Třeboň

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Chcete si vydělat opravdu nadstandardní plat? Chcete mít své služební auto a plánovat si pracovní dobu, jak potřebujete?

Tak neváhejte a pojďte pracovat k nám. Pro oblast České Budějovice a Třeboň se hledá:

Všeobecná sestra do domácí péče

Náplň práce:
  • Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacienta
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Na co se můžete těšit?

  • Můžete pracovat na hlavní pracovní poměr či dohodu (DPP/DPČ)
  • Péče všeobecné zdravotní sestry není tak uspěchaná
  • Během ošetření je pacientovi a jeho rodině dopřán prostor pro komunikaci a naslouchání
  • Pomáhat lidem je Vaše poslání - lidskost, úcta a respekt Vám není cizí

Co byste měli o této práci vědět?

  • Jedná se o smysluplnou práci v terénu
  • Budete pomáhat lidem, kteří si sami pomoci nemohou
  • Péče je určena především seniorům a zdravotně handicapovaným pacientům v jejich domácím prostředí
  • Budete pracovat samostatně

Požadujeme

  • Máte min. 2 roky praxe ve zdravotnictví
  • Jste aktivní řidič sk.B
  • Máte vzdělání všeobecné sestry a vyšší
  • Ovládáte práce na PC (základní znalosti) – používáme program CYGNUS
  • Jste pečlivá a samostatná, umíte se rozhodnout a být flexibilní
  • Ráda komunikujete s lidmi a máte přátelské a příjemné vystupování
  • Požadujeme TRESTNÍ BEZÚHONNOST

Nabízíme

  • Opravdu smysluplnou práci, která přináší pomoc do života druhých a kde je pacient na prvním místě
  • Možnost vybrat si typ pracovního poměru: práci na hlavní pracovní poměr, dohodu o provedení práce či na zkrácený úvazek
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení: 40.000-50.000 Kč hrubého měsíčně, dle výkonu
  • Pololetní bonusy + věrnostní odměny po 5/10letech
  • Proplacení cestovních náhrad, včetně příplatků za víkendy, svátky
  • Služební automobil pro HPP
  • Adaptační proces. Jsme přátelský tým, vzájemně si vypomáháme. Pokud máte obavy s prací u PC, se vším vám pomůžeme tak, abyste vše zvládla
  • 5 týdnů dovolené
  • Individuální pracovní dobu
  • Veškeré vybavení, co budete potřebovat ke své práci, ochranné pomůcky a další
  • V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, 65 Kč/stravné na den, odborný růst – vzdělávací kurzy, akreditované kurzy, školení, příspěvek na penzijní připojištění/soukromé životní pojištění, sleva na nákup výrobků Datart